Strona Rodzinna Janowskich

... o Orientacji i Bieszczadach

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Home

Drukuj PDF

No i po imprezie....

Widok uczestników ruszających ze startu masowego był zaiste fascynujący... A ta kolejka do podbicia PKS... Wszak widać wyraźnie, że PK1 jest na drzewie na zwężeniu jeziorka. Drzewo wycięto - został tylko jego mały kawałek.

Tu można zobaczyć protokół, a tak wyglądała mapa:

 

W prawym dolnym rogu drobnym druczkiem zapisana są szczególne zasady punktacji w kategorii TS

A tu jest wzorcówka (prawie pełna, bo PK 2 postawiliśmy dopiero tuż przed imprezą, poza tym, dopiero uczę się obsługi przyrządu i niektóre PK nie zostały podbite, a np. BG wcisnął się dwukrotnie). Zwróćcie też uwagę, że CA stał w miejscu zgodnym z mapą - po prostu od czasu wykonania zdjęcia przesunięto płot...

Gratuluję Sławkowi Otapowi zwycięstwa z pięknym stylu i po fascynującej walce z Leszkiem (podbił PKS na samym końcu, 40 m od mety).
Podpowiadam, że zasady punktacji nie są objęte prawem autorskim i można je zastosować w przyszłości. W szczególności pomysł odejmowania pkt karnych wraz z przedłużającym się czasem pokonywania trasy wart jest upowszechnienia.

Niestety, jeden z zawodników uparł się być zdyskwalifikowanym ... szukam sposobu by go nie zdyskwalifikować - mam nadzieję, Tomku, że mi się to uda.

Przepraszam za brutalną szczerość - pełne wyniki policzymy po obiedzie - zapewne wieczorem.

Wszystkim dziękuję za udział, gratuluję trzeźwości umysłu, sprytu w kombinowaniu i ... do zobaczenia na kolejnych MnO.

Poprawiony: środa, 19 stycznia 2011 21:02  

Najbliższe Imprezy

Brak zdarzen


Secured by Siteground Web Hosting